ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του Θεοδώρου

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΞΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  του Αναστασίου (Ε.Π. Αξιού)

ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  του Κωνσταντίνου (Ε.Π. Αξιού)

ΚΟΠΑΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Πασχάλη (Ε.Π. Αξιού )

ΛΙΟΥΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  του Αθανασίου (Ε.Π. Αξιού )

ΜΑΛΙΓΓΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ  του Θεοδώρου (Ε.Π. Αξιού)

ΜΠΕΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου (Ε.Π. Αξιού)

ΣΑΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Κωνσταντίνου (Ε.Π. Αξιού)

ΣΙΑΤΗΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Χρήστου (Ε.Π. Αξιού)

ΤΖΗΓΚΑ-ΜΟΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χρήστου (Ε.Π. Αξιού)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΧΕΔΩΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χριστόφορου (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ  του Κωνσταντίνου  (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΒΑΜΒΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του Ιωάννη (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΓΟΥΡΟΥΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Νικολάου (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΔΟΥΖΔΑΜΠΑΝΗΣ ΚΑΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Νικολάου  (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πασχάλη (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του Πασχάλη (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΚΟΒΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γ         εωργίου (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΚΟΥΛΑΛΗ-ΜΥΡΩΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του Δημητρίου (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΜΠΑΛΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ  του Πέτρου  (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΜΠΕΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ  του Δημητρίου (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΜΠΟΚΟΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Σωτηρίου (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΝΙΚΟΛΤΖΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ  του Γεωργίου(Ε.Π. Εχεδώρου)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του Αθανασίου(Ε.Π. Εχεδώρου)

ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του Περικλή(Ε.Π. Εχεδώρου)

ΠΟΥΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Παναγιώτη (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΣΙΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  του Νικολάου(Ε.Π. Εχεδώρου)

ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΤΣΟΥΛΕ ΑΡΝΤΙΑΝ του Ναούμ (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΤΣΟΥΜΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθηνόδωρου(Ε.Π. Εχεδώρου)

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου (Ε.Π. Εχεδώρου)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΒΕΛΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του Νικολάου (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ-TΥΦΛΙΩΡΗ  ΜΑΡΙΑΝΘΗ  του Κωνσταντίνου (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΖΑΧΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αργυρίου (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΚΑΜΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Παύλου (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ  του Πέτρου (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΠΡΑΠΑ ΜΑΡΙΑ  του Σωτηρίου (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΡΟΓΚΟΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Θεοχάρη (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΣΑΛΑΜΠΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του Γεωργίου (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΣΕΡΔΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Βασιλείου (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΣΙΩΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Πέτρου (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΤΣΙΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευαγγέλου (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΤΣΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΤΣΟΜΠΑΝΗ-ΚΑΝΤΖΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αγγέλου (Ε.Π. Χαλάστρας)

ΧΑΝΤΕΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Μιχαήλ (Ε.Π. Χαλάστρας)

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

ΒΟΥΔΡΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Θεοδώρου

ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Φωτίου

ΣΙΣΚΟΥ-ΜΠΟΖΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Θεοδώρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

ΔΟΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αντωνίου  

ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  του Κλέαρχου

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  του Βασιλείου

ΣΙΒΡΗΣ ΒΕΡΓΗΣ του Κυριάκου

ΤΣΙΚΟΝΔΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του Ανέστη

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Νεοφύτου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΧΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

ΒΕΡΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του Αποστόλου

ΛΙΟΥΛΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ  του Χρήστου

ΠΕΡΟΝΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  του Αναστασίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΒΑΤΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

ΜΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του Νικολάου

ΜΙΣΑΪΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ  του Κωνσταντίνου

ΜΙΧΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του Χρήστου

 ΠΑΣΧΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  του Αστερίου

ΠΕΠΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  του Ερωτόκριτου

ΣΑΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Γεωργίου

ΧΑΡΤΑΜΠΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κυριάκου

ΣΟΥΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αποστόλου

ΣΤΑΤΕΡΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου

ΤΣΙΦΟΥΤΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δημητρίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

ΒΟΜΒΑΡΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΡΑΠΑΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ  του Κωνσταντίνου

ΜΠΟΥΚΟΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  του Αγγέλου

ΤΖΙΒΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  του Δημητρίου

ΦΟΥΡΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του Εμμανουήλ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Δημητρίου

ΓΚΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Αναστασίου

ΔΟΥΪΤΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ  του Χαράλαμπου

ΡΑΓΚΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Νικολάου

ΣΤΡΑΒΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  του Μιχαήλ

ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νίκου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου

ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΠΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

ΣΤΟΪΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ανέστη

ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ-ΤΥΦΛΙΩΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Λεωνίδα

ΚΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  του Θεοδώρου

ΜΠΑΤΣΙΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Φιλίππου

ΠΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Χριστόφορου

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Ιωάννη

ΤΣΙΟΤΣΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αποστόλου

Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s